Öldüğünü LinkedIn’den ilan etti

Leeds’te insan kaynakları uzmanı olarak çalışan 25 yaşındaki Daniella Thackray, sevdiklerine gönderdiği son mesajında kolanjiokarsinom diye bilinen safra yolu kanserinin nadir ve agresif bir türünden muzdarip olduğunu söyledi.

LİNKEDIN’DEN DUYURDU

Cuma günü LinkedIn’de yayımlanan gönderi, “Eğer bunu okuyorsanız, bilin ki kanserle olan savaşımı kaybettim ve ailem benim adıma son mesajımı yayımlıyor” diye başladı. Genç kadın, “Bununla birlikte, başımıza gelenleri kontrol edemesek de vereceğimiz tepkileri kontrol edebiliriz. Bu kadar yıkılmış olmama rağmen yavaş yavaş kaybettiğim hayatımın yasını tutmamayı, bunun yerine kalan her anın tadını çıkarmayı seçtim” diye yazdı.

“HAYATIMI SEVİYORDUM”

O zamandan beri 38 binden fazla beğeni ve yaklaşık 3 bin yorum alan gönderide, “Hayatımı seviyordum” dedi. “Başardığım her şey istediğim şeylerdi. İşimi, nişanlımı, ailemi, arkadaşlarımı ve köpeğimi, satın alacağımız evi ve kendimiz için birlikte kurduğumuz geleceği seviyordum” diye yazdı. Gönderiye, köpeği (tüylü bebeği) Leo’yla bir plajda çekilmiş siyah beyaz fotoğrafı eşlik ediyordu. Leo’ya “en karanlık günlerini aydınlatmasını” sağladığı için teşekkür etti.

“HAYATIN TADINI ÇIKAR”

Gönderi, Winnie the Pooh’dan dokunaklı bir alıntıyla sona erdi.

Eğer birlikte olmadığımız bir yarın olursa, her zaman hatırlaman gereken bir şey var. İnandığından daha cesur, göründüğünden daha güçlü ve düşündüğünden daha zekisin. Ama en önemli şey, ayrı olsak bile… Ben her zaman seninle olacağım. Partneri Tom’a bir övgüde bulunarak şöyle dedi:

Seni seviyorum ve her zaman seveceğim. Beni desteklediğin ve hayatıma bu kadar çok sevgiyle mutluluk kattığın için teşekkür ederim. Şimdi hayatının tadını çıkar, bunu hak ediyorsun.
patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x