Endonezya’da kayıp 4 çocuk annesi kadın,6 metre uzunluğundaki piton yılanının karnında bulundu

Kayıp dört çocuk annesi bir kadın, 6 metrelik bir piton tarafından canlı canlı yutuldu. Yılan, önce dişlerini kadının bacağına geçirdi, ardından kadını tamamen yuttu.

50 yaşındaki Farida, 6 Haziran Perşembe günü Endonezya’nın Kalempang şehrinde yerel bir pazarda yiyecek satmak için tek başına ormanlık alana gitmişti. Kocası Noni ve endişeli köylüler gece boyunca arama yaptı ve ertesi gün çalılıklar arasında şişmiş bir yılan buldular. Kadının cesedi, köylülerin kalın derisini pala ile kestiği yılanın karnından çıkarıldı. Farida’nın boğularak öldüğü ve bacağına bir ısırık aldığı düşünülüyor.

Farida’nın cesedi yılandan çıkarıldıktan sonra Sidrap Regency’nin Pitu Riawa bölgesinde dini bir cenaze töreni için hazırlanmaya götürüldü. 55 yaşındaki Noni, “Eşim yalnız gitmesine izin verdiğim için sonsuza dek pişmanım. O gün onunla birlikte olsaydım, yılan ona dokunmaya cesaret edemezdi,” dedi. “Çektiği acılar için üzgünüm. Ailemize bu acıyı yaşattığım için üzgünüm.”

Endonezya’da daha önce de birkaç piton saldırısı olmasına rağmen, bu olayın Kalempang’da ilk kez meydana geldiği bildiriliyor. Köyün başkanı Suardi Rosi, “Herkesi ormanda yürürken dikkatli olmaları konusunda uyardık. Kadınlar yanlarında birisiyle gitmelidir,” dedi.

2022’de, 54 yaşındaki Jahrah, Jambi bölgesindeki bir plantasyondan kauçuk toplarken ortadan kaybolmuştu. İki gün sonra, dehşete kapılan köylüler, dev bir pitonun içinde uzanmış cesedini buldular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x