10 Gün Sonra İlk Kez Çıktılar! Polatlar Adliyede İfade Veriyor

Şarkıcı Banu Parlak’ın Bahçeşehir’deki güzellik salonunun kurşunlanmasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Dilan Polat ve Engin Polat ifadelerinin alınması için Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na getirildi.

Olay 1 Ekim’de Bahçeşehir 1. Kısım Doğa Parkı’nda bulunan şarkıcı Banu Parlak’ın güzellik merkezinde meydana gelmişti. İddiaya göre, saat 02.00 ve 04.30 sıralarında güzellik merkezine gelen şüpheliler silahla ateş açıp kaçmıştı. 5 kurşun isabet eden güzellik merkezinde maddi hasar yaşanmıştı.

Milliyet’ten Damla Güler’in haberine göre olayın ardından Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında 5 Ekim günü düzenlenen operasyon ile 5 şüpheli gözaltına alınmıştı.

DİLAN POLAT İDDİASI: TETİKÇİ TUTTU

Firma sahibi Banu Parlak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada fenomen ve şarkıcı Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ı sorumlu tutmuştu.

Parlak ‘Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır’ demişti.

POLAT ÇİFTİ İFADE İÇİN ADLİYEDE

Tüm bu gelişmeler sonrası Şarkıcı Banu Parlak’ın Bahçeşehir’deki güzellik salonunun kurşunlanmasana ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Dilan Polat ve Engin Polat ifadelerinin alınması için Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na getirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x